Paczkomaty
Paczkomaty InPost
Producenci

Witamy w kategorii "Babka jajowata i płesznik" – odkryj niezwykłą różnorodność i zdrowotne bogactwo naszych produktów! Tutaj znajdziesz wyselekcjonowane odmiany babki jajowatej i babka płesznik, dwa niezwykle cenione produkty o szerokich zastosowaniach. Babka jajowata i babka płesznik to źródło naturalnych substancji wspomagających organizm. Odkryj tajemnice natury w kategorii "Babka jajowata i płesznik" i doświadcz harmonii zdrowego stylu życia!

Ekologiczna babka jajowata i babka płesznik bio

Babka jajowata

Babka jajowata (Plantago ovata) to roślina pochodząca z Indii i Pakistanu. Jej nasiona są bogate w błonnik pokarmowy, zwłaszcza w błonnik nierozpuszczalny, który zapewnia prawidłowe funkcjonowanie jelit. Z tego względu babka jajowata jest popularnym składnikiem suplementów diety, środków przeczyszczających, preparatów do leczenia chorób żołądkowo-jelitowych i preparatów wspomagających odchudzanie.

Babka płesznik

Babka płesznik (Plantago psyllium) to inna roślina z tej samej rodziny, pochodząca z basenu Morza Śródziemnego i Azji Mniejszej. Podobnie jak babka jajowata, jest bogata w błonnik pokarmowy, a jej nasiona zawierają błonnik nierozpuszczalny. Babka płesznik jest stosowana w leczeniu zaparć, chorób jelitowych, chorób serca i układu krążenia oraz cukrzycy.

Babka jajowata ma podobne właściwości jak babka płesznik, jednak jej nasiona zawierają więcej błonnika, dlatego są jeszcze bardziej skuteczne w regulacji trawienia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl