Paczkomaty
Paczkomaty InPost
Producenci

Sól kłodawska to rodzaj soli kamiennej wydobywanej w rejonie Kłodawy w Polsce. Jest to naturalny surowiec mineralny. Sól kłodawska jest wykorzystywana jako podstawowy składnik soli spożywczej, która dodawana jest do potraw w celu przyprawienia i wzbogacenia smaku. Jest doceniana zarówno ze względu na swoją czystość, jak i szeroki zakres zastosowań.

Sól kłodawska kamienna

Sól kłodawska to naturalna sól kamienista, która wydobywana jest z podziemnych złóż w rejonie Kłodawy w Polsce. Ma ona charakterystyczny, szary kolor i jest uważana za jedną z najlepszych soli kamienistych na świecie.

Sól kłodawska jest solą o niskiej zawartości sodu, co oznacza, że zawiera mniej sodu niż zwykła sól kuchenna. Dlatego też jest często stosowana jako zdrowsza alternatywa dla soli kuchennej. Jest również bogata w mikroelementy, takie jak: wapń, magnez, potas, czy żelazo.

Sól kłodawska jest powszechnie stosowana w kuchni, do przyprawiania potraw oraz do konserwowania żywności. Jest też wykorzystywana w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym oraz kosmetycznym.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl